Dwujęzyczność w DUAL

"Języka obcego nauczymy się lepiej kiedy będzie nam on służył do  przyswojenia
      sobie czegoś więcej niż tylko jego samego.”

Szkoła Dwujęzyczna

Zarówno uczniom Szkoły Podstawowej, jak i Gimnazjum zapewniamy dwujęzyczny program nauczania,

w którym drugim językiem jest angielski.

Swobodne przyswajanie języka

Zajęcia są zaprojektowane w taki sposób, że uczniowie uczą się angielskiego w sposób bardzo swobodny. Nauczyciele tworzą bezpieczne, przyjazne, inspirujące środowisko, wśród znanych osób, w którym w bardzo łatwy i naturalny sposób przyswaja się język. Pedagodzy anglojęzyczni porozumiewają się z dziećmi po angielsku także poza lekcjami podczas innych spotkań, w czasie wycieczek szkolnych, na przerwach, na stołówce.

Nauczanie zintegrowane

Za pomocą języka angielskiego nauczamy nowych umiejętności, odkrywamy talenty dzieci, dostarczamy wiedzy; język jest narzędziem do poznania i komunikacji, a nie celem samym w sobie.

Pełne zanurzenie

Nauka odbywa się przy zaangażowaniu wszystkich zmysłów do nauki dla osiągnięcia najwyższej skuteczności zapamiętywania.

Język jako narzędzie poznania

Wychodzimy z założenia, że uczenie się języka to doświadczanie innego świata.

Nauczanie projektowe

Łączymy wiedzę z wielu dziedzin nauki w ramach grup projektowych prowadzonych w języku angielskim.

Najlepsza kadra nauczycieli

Wysoko wykwalifikowany zespół nauczycieli, który z entuzjazmem podchodzi do swojej pracy.

Wszystko we właściwym czasie

Sposób nauczania dostosowujemy do etapu rozwoju, na którym znajduje się dziecko.

• Zespół Szkół Prywatnych DUAL
    pl. Salwatorianów 1