• Nasze sukcesy

    Ferie zimowe przechodzą do historii, więc aby skutecznie zmotywować się do pracy w II semestrze przypominamy dotychczasowe sukcesy uczniów DUAL-a:

    1. W Wojewodzkich Konkursach Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa śląskiego w roku 2016/2017 do etapu rejonowego zakwalifikowały się odpowiednio: z języka polskiego - Hanna Wnuk i Iga Błażyca, z matematyki - Hanna Wnuk. Kolejny etap odbędzie się już 6 i 7 lutego, dlatego mocno ściskamy kciuki za nasze dziewczyny. Powodzenia!

    2. W Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji w Języku Angielskim reprezentowali naszą szkołę Nadia Korkus z kl.VI i Mateusz Waclik z kl.III, który zdobył zaszczytne I miejsce.

    Nasze sukcesy - Obrazek 1

    3. W Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych startowało sześcioro uczniów z klasy VI. W licznym gronie uczestników konkursu Nadia Korkus zajęła II miejsce, a Iga Błażyca - III. Pozostali uczniowie, tj. Hanna Wnuk, Amelia Kaczmarczyk, Joanna Kaźmierska i Dawid Szynk uplasowali się w pierwszej dziesiątce.